Aktualności


2015-06-03 09:16:21

Terminy egzaminów wstępnych do PSM I st.

 

EGZAMINY WSTĘPNE - SZKOŁA I STOPNIA  TESTY GORDONA DLA DZIECI
W WIEKU 5, 6, 7 LAT                                

10 i 11 czerwca - sala 108

                                   

Godz. 15:00                                       

 

1          Baczyński Hubert                                

2          Brdej Mikołaj                         

3          Długosz Michał                                   

4          Dziedziak Olga                        

5          Elster Olaf                               

6          Fedko Michał                         

7          Gąsior Natalia                         

8          Gizicki Krystian                                  

9          Górecka Małgorzata                           

10        Górowska Adrianna                            

11        Górska Dominika                                

12        Górski Szymon                                   

13        Janur Jakub                             

14        Janus Filip                               

 

Godz. 15:30                                       

 

15        Kachniarz Natalia                               

16        Kiełbasa Gabrierla                              

17        Kloze Bazyli                            

18        Kocemba Maja                                  

19        Kocemba Milena                                

20        Konar Filip                             

21        Legutko Zuzanna                                

22        Liszka Katarzyna                                

23        Margraf Zuzanna                                 

24        Nakielska Julita                                   

25        Obrzud Jan

26        Podolak Witold

27        Poręba Arkadiusz

28        Rams Amelia

 

Godz. 16:00   

 

29        Rosiński Krzysztof

30        Skoczeń Maja

31        Skrzypiec Bronisław

32        Słaby Adrianna

33        Słomka Faustyna

34        Sroka Emilia

35        Tymczyszyn Krzysztof

36        Ukleja Lena

37        Ukleja Olga

38        Uryga Piotr

39        Witecki Szymon

40        Wojciechowska Laura

41        Wójcik Maria

 

 

 

EGZAMINY WSTĘPNE - SZKOŁA I STOPNIA INSTRUMENTY DĘTE                 

           

11 czerwca 2015 - sala 214                                                  

 

 

            13:00                                                  

 

1          Górska Dominika         flet                                          

2          Jelito Kinga                  flet                                          

3          Kamińska Julia flet                                          

4          Klóska Małgorzata      flet                                          

5          Kozdroń Kornelia        flet                                          

6          Majerczyk Iwona         flet                                          

 

            14:00  

 

7          Mróz Kinga     flet

8          Obrzut Aleksandra       flet

9          Orzechowska Kinga    flet

10        Popiela Amelia flet

11        Babiarz Krystian          klarnet

12        Gaborek Milena           klarnet

 

            15:00  

 

13        Jasińska Weronika       klarnet

14        Kocemba Marcelina    klarnet

15        Lelito Anna                  klarnet

16        Mosurek Piotr              klarnet

17        Długosz Justyna           saksofon

18        Górka Wiktor  saksofon

 

            16:00  

 

19        Iwańska Karolina         saksofon

20        Obrzud Patryk             saksofon

21        Siedlarz Karol              saksofon

22        Tokarczyk Wiktoria     saksofon

23        Wolański Leszek         trąbka

24        Sapalski daniel trąbka

 

            17:00  

 

25        Pomietło Łukasz          trąbka

26        Michalik Kacper          trąbka

27        Ptaszkowski Szymon   trąbka

28        Zaczyk Bartłomiej        trąbka

29        Porębski Mateusz        puzon

30        Szczygieł Michał          puzon

 

            18:00  

 

31        Gizicki Krystian           perkusja

32        Jabłoński Michał          perkusja

33        Król Angelika              perkusja

34        Skrzypiec Jarosław      perkusja

 

 

 

EGZAMINY WSTĘPNE - SZKOŁA I STOPNIA  - AKORDEON                                

11 czerwca 2015 - sala 115                                                  

 

            16:00                                                  

                                                                       

1          Franczyk Kamil                                                          

2          Gaborek Dominik                                                       

3          Greczek Dorota                                                          

4          Hat Piotr                                                         

5          Jodłowski Kamil                                                         

6          Konar Filip                                                     

7          Mączka Ignacy                                                           

8          Poręba Arkadiusz                                                       

9          Poręba Weronika                                                       

10        Świgut Grzegorz

 

 

EGZAMINY WSTĘPNE - SZKOŁA I STOPNIA FORTEPIAN                                    

11 czerwca 2015 - sala 210                                                              

 

            13:00                                                              

 

1          Baczyński Hubert                                                                    

2          Brdej Mikołaj                                                             

3          Chruślicka Weronika                                                              

4          Elster Olaf                                                                   

5          Fedko Michał                                                             

6          Gąsior Natalia                                                             

 

            14:00                                                              

 

7          Głód Kacper                                                               

8          Jasińska Oliwia

9          jaworski mateusz

10        Kapuśniak kornelia

11        Kiełbasa Gabriela

12        Kloze Bazyli

 

            15:00

 

13        Kocemba Maja

14        Kościółek Katarzyna

15        Lelito Kacper

16        Majocha Wioletta

17        Margraf Zuzanna

18        Najduch Adrianna

 

            16:00

 

19        Najduch Karolina

20        Obrzud Jan

21        Orzechowska Amelia

22        Podolak Witold

23        Rosiński Krzysztof

24        Sarata Tomasz

 

            17:00

 

25        Sieradzka Anna

26        Skoczeń Maja

27        Skrzypiec Bronisław

28        Tokarczyk Martyna

29        Tokarczyk Zbigniew

30        Twardowska Zuzanna

 

            18:00

 

31        Tymczyszyn Krzysztof

32        Uryga Piotr

33        Witecki Szymon

34        Wójcik Maria

 

 

EGZAMINY WSTĘPNE - SZKOŁA I STOPNIA INSTRUMENTY SMYCZKOWE                                                              

11 czerwca 2015 - sala 003                                                  

                                                                       

            12:00                                                  

 

1          Baczyńska Danuta       skrzypce                                             

2          Bocheńska Natalia       skrzypce                                             

3          Bołoz Miłosz                skrzypce                                             

4          Bukańska Dominika     skrzypce                                             

5          Długosz Jan                  skrzypce                                             

6          Dziedziak Martyna       skrzypce                                             

 

            13:00                                                  

 

7          Dziedziak Olga skrzypce         

8          Głód Artur                   skrzypce         

9          Górecka Małgorzata    skrzypce         

10        Górowska Adrianna     skrzypce         

11        Janur Jakub                  skrzypce         

12        Janus Filip                    skrzypce         

 

            14:00              

 

13        Jaśkiewicz nikola         skrzypce         

14        Jaworska Zofia            skrzypce         

15        Kachniarz Natalia        skrzypce         

16        Klimczak Aleksandra   skrzypce         

17        Klimczak małgorzata    skrzypce         

18        Kocemba Aleksandra  skrzypce         

 

            15:00              

 

19        Kopycińska Julia          skrzypce         

20        Legutko Zuzanna         skrzypce         

21        Lelito Dorota               skrzypce         

22        Liszka Katarzyna         skrzypce         

23        Majocha Julia               skrzypce         

24        Mróz Wiktoria skrzypce         

 

            16:00              

 

25        Pazgan julita                 skrzypce         

26        Pikuła Amelia               skrzypce         

27        Pomietło Justyna          skrzypce         

28        Rams Amelia                skrzypce         

29        Ruchała Dorota            skrzypce         

30        Salamon Iga                 skrzypce         

 

            17:00              

 

31        Sapalski Filip               skrzypce         

32        Słaby Adrianna            skrzypce         

33        Słomka Faustyna         skrzypce         

34        Sroka Emilia                skrzypce         

35        Ukleja Lena                 skrzypce         

36        Ukleja Olga                 skrzypce         

 

 

 

37        Wojciechowska Laura skrzypce         

38        Wróbel julia                 skrzypce         

39        Zygmunt Julia               skrzypce         

40        Moszycka Lilianna       wiolonczela     

41        Obrzud Aleksandra      wiolonczela     

42        Surowiak Karolina       wiolonczela      

 

 

EGZAMINY WSTĘPNE - SZKOŁA I STOPNIA GITARA                                           

11 czerwca 2015 - sala 004                                                  

 

            15:00  
                                               

1          Baran Arkadiusz                                                         

2          Basiaga Izabela                                                           

3          Bednarczyk Wiktor                                                     

4          Chruślicki Krystian                                                      

5          Długosz Michał                                                           

6          Górska Łucja                                                  

 

            16:00                                                  

 

7          Górski Szymon                                                           

8          Janus Adrian                                                   

9          Jarosz Zuzanna

10        Kalita Natalia  

11        Kocemba Milena        

12        Kościółek Mariusz      

 

            17:00  

 

13        Majerczyk Anna         

14        Mirojevic Daniel         

15        Nakielska Julia

16        Nieć Rafał       

17        Niemas Martyna         

18        Skałka Wojciech        

 

            18:00  

 

19        Szymański Artur         

20        Wróbel Magdalena



« Powrót