Aktualności


2015-05-25 13:20:20

Terminy egzaminów wstępnych do PSM II st.

Egzamin wstępny z Kształcenia słuchu do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Nowym Sączu

 

Wydział Instrumentalny

 

29 maja (piątek) sala 202

 

godz. 13:00

 

  1. Wolak Weronika
  2. Woźniak Aleksandra (fortepian)
  3. Czop Karol
  4. Szewczyk Natalia
  5. Bigos Nadia
  6. Rymarczyk Emilia
  7. Kantor Monika
  8. Barłóg Gabriela

 

Godz. 14:00

 

  1. Kanik Alicja
  2. Mucha Weronika
  3. Skarłosz Sandra
  4. Cabak Karolina
  5. Nykaza Aleksandra
  6. Głód Dawid
  7. Pióro Emilia
  8. Matląg Zuzanna

 

Godz. 15:00

 

  1. Wadowska Natalia
  2. Woźniak Aleksandra (skrzypce)
  3. Gabryś Weronika
  4. Zawiślan Małgorzata
  5. Zięć Tomasz
  6. Wikar Karol
  7. Nakielska Julita
  8. Śliwiński Artur

Godz. 16:00– 16:30 PRZERWA

 

 

Godz. 16:30

 

  1. Tomasiak Ewelina
  2. Bairaktar Marta
  3. Lorek Hubert
  4. Siedlarz Kamil
  5. Sromek Dawid
  6. Pałac Florentyna
  7. Siedlarz Dominik
  8. Miczołek Paweł

 

 

Godz. 17:30

 

  1. Wysopal Patryk
  2. Więcławek Mateusz
  3. Pociecha Edyta
  4. Szot Piotr
  5. Kantor Michał
  6. Serafin Krzysztof
  7. Stępka Mikołaj
  8. Król Dorota

 

 

Godz. 18:30

 

  1. Stawiarska Magdalena
  2. Bogdał Emilia
  3. Jachymiak Miłosz
  4. Rusnak Maksymilian
  5. Kompaniyets Maksym
  6. Połomski Maksymilian
  7. Zięba Michał
  8. Podolski Mateusz

 

 

Egzamin wstępny praktyczny do Państwowej Szkoły Muzycznej

II stopnia w Nowym Sączu

 

Sekcja Instrumentów Klawiszowych

 

1 czerwca (poniedziałek) Aula PSM

 

godz. 14:00

 

  1. Wolak Weronika

  2. Woźniak Aleksandra

  3. Czop Karol

 

Godz. 15:00

 

  1. Szewczyk Natalia

  2. Bigos Nadia

  3. Rymarczyk Emilia

 

Godz. 16:00

 

  1. Kantor Monika

  2. Barłóg Gabriela

  3. Kanik Alicja

 

Godz. 17:00

 

  1. Mucha Weronika

  2. Skarłosz Sandra

  3. Cabak Karolina

 

Godz. 18:00

 

  1. Nykaza Aleksandra

  2. Głód Dawid

 

 

Egzamin wstępny praktyczny do Państwowej Szkoły Muzycznej

II stopnia w Nowym Sączu

 

Sekcja Instrumentów Smyczkowych

 

1 czerwca (poniedziałek) sala 003

 

 

godz. 14:00

 

  1. Matląg Zuzanna – skrzypce

  2. Wadowska Natalia – skrzypce

  3. Pióro Emilia – skrzypce

  4. Woźniak Aleksandra – skrzypce

 

godz. 15:00

 

  1. Gabryś Weronika – skrzypce

  2. Zawiślan Magdalena – altówka

  3. Zięć Tomasz – wiolonczela

  4. Wikar Karol – gitara

 

godz. 16:00

 

  1. Nakielska Julita – gitara

  2. Śliwiński Artur – gitara

  3. Tomasiak Ewelina – gitara

 

 

Egzamin wstępny praktyczny do Państwowej Szkoły Muzycznej

II stopnia w Nowym Sączu

 

Sekcja Instrumentów Dętych

 

1 czerwca (poniedziałek) sala 214

 

godz. 13:00

 

  1. Bairaktar Marta – klarnet

  2. Lorek Hubert – klarnet

  3. Siedlarz Kamil – klarnet

  4. Sromek Dawid – klarnet

  5. Pałac Florentyna – fagot

 

godz. 14:00

 

  1. Siedlarz Dominik – saksofon

  2. Miczołek Paweł – saksofon

  3. Wysopal Patryk – saksofon

  4. Więcławek Mateusz – saksofon

  5. Pociecha Edyta – saksofon

 

godz. 15:00

 

  1. Szot Piotr – saksofon

  2. Kantor Michał – trąbka

  3. Serafin Krzysztof – trąbka

  4. Stępka Mikołaj – trąbka

  5. Król Dorota – trabka

 

godz. 16:00

 

  1. Stawiarska Magdalena – trąbka

  2. Bogdał Emilia – waltornia

  3. Jachymiak Miłosz – perkusja

  4. Rysnak Maksymilian – perkusja

 

godz. 17:00

 

  1. Kompaniyets Maksym – akordeon

  2. Połomski Maksymilian – akordeon

  3. Zięba Michał – akordeon

  4. Podolski Mateusz – akordeon

 

 

Egzamin wstępny do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia

w Nowym Sączu

 

Wydział Wokalny

 

1 czerwca (poniedziałek) sala 108

 

 

godz. 15:00

 

  1. Kurnyta Magdalena
  2. Mleczek Rafał
  3. Łosowski Rafał
  4. Maciuszek Barbara
  5. Owsianka Sabina
  6. Gardoń Marcelina
  7. Kościelniak Agata
  8. Liber Wioletta

 



« Powrót