Sekcja Przedmiotów Teoretycznych


 

Agata Jankowska

 

mgr Agata Stojewska - kierownik Sekcji Przedmiotów Teoretycznych

Dyżury: poniedziałek – godz. 14.45–15.30, czwartek – godz. 14.00–14.45 

 

Monika Adamczyk

 

mgr Monika Adamczyk

 

mgr Maria Biel

 

 

Olga Bolanowska

 

mgr Olga Bolanowska 

 

mgr Danuta Burzyńska - Majerska

 

 

Andrzej Citak


dr Andrzej Citak


 

Magdalena Kawałek


mgr Magdalena Kawałek - filia w Szalowej

 

 

Marzena Pikuła


mgr Marzena Pikuła

 

mgr Katarzyna Piórkowska

 

mgr Katarzyna Piórkowska

 

mgr Lidia Serafin - filia w Szalowej
mgr Monika Szkaradek - filia w Krynicy-Zdroju

 

 

Stanisław Welanyk


dr Stanisław Welanyk

 

dr Natalia Podolska

 

Absolwenci przyjęci na studia (w ciągu ostatnich 5 lat)

Waldemar Groń - Akademia Muzyczna w Krakowie - Dyrygentura Symfoniczno - Operowa

Katarzyna Bołoz - Akademia Muzyczna w Krakowie - Teoria Muzyki
Kamil Madoń - Akademia Muzyczna w Krakowie - Edukacja Muzyczna
Paweł Sommer - Akademia Muzyczna w Warszawie - Kompozycja
Adam Matuszczyk - Akademia Muzyczna w Krakowie - Kompozycja
Karolina Siemiączko - Uniwersytet Jagielloński - Muzykologia
Karolina Szarysz - Uniwersytet Jagielloński - Muzykologia

Magdalena Zagórowska – Akademia Muzyczna w Katowicach – Rytmika

Anna Nowak - Akademia Muzyczna w Bydgoszczy - Reżyseria Dźwięku

Wiktoria Gajdosz - Akademia Muzyczna w Bydgoszczy - Edukacja Muzyczna
Maria Dziedzic - Akademia Muzyczna w Krakowie - Edukacja Muzyczna

Aneta Gałysa - Akademia Muzyczna w Katowicach - Rytmika

Julia Kaczmarczyk - Akademia Muzyczna w Katowicach - Muzykoterapia

Krzysztof Madziar - Akademia Muzyczna w Krakowie - Dyrygentura

Krzysztof Madziar - Akademia Muzyczna w Krakowie - Teoria Muzyki

Klaudia Tabaszowska - Uniwersytet Jagielloński - Muzykologia

Jadwiga Paciej - Akademia Muzyczna w Katowicach - Rytmika

Ewelina Gałysa - Akademia Muzyczna w Katowicach - Rytmika

Konkursy i festiwale

 

- IV Regionalny Słuchowy Test Sprawnościowy dla szkół muzycznych II stopnia - 2006 r. : Rafał Rataj (uczeń mgr Marii Biel) - III miejsce


- V Regionalny Słuchowy Test Sprawnościowy dla szkół muzycznych II stopnia - 2007 r. : Rafał Rataj (uczeń mgr Marii Biel) - wyróżnienie

- IV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Karolu Szymanowskim w Zakopanem - 2007 r. : Sławomir Urmański (uczeń mgr Ewy Bagnickiej-Leśniak) - III miejsce

- VII Regionalny Konkurs Kształcenia Słuchu dla szkół muzycznych I stopnia - 2008 r. : Piotr Zając (uczeń mgr Barbary Knapczyk) - V miejsce i wyróżnienie

 

- VIII Regionalny Konkurs Kształcenia Słuchu dla szkół muzycznych II stopnia - 2010 r. : Piotr Zając (uczeń mgr Marii Biel) - VI miejsce

 

- IX Regionalny Słuchowy Test Sprawnościowy dla uczniów szkół muzycznych II stopnia - 2011 r.: Piotr Zając (ucz. mgr Marii Biel) - II miejsce

 

- I Ogólnopolski Przegląd Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I stopnia w Skierniewicach - 2014 - uczniowie mgr Magdaleny Kawałek - I miejsce interpretacja ruchowa utworu muzycznego klasa II i III dz., PSM filia w Szalowej

 

- I Ogólnopolski Przegląd Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I stopnia w Skierniewicach - 2014 - uczniowie mgr Magdaleny Kawałek - wyróżnienie interpretacja ruchowa piosenki z akompaniamentem dziecięcych instrumentów perkusyjnych klasa I, II i III dz., PSM filia w Szalowej

 

- I Ogólnopolski Przegląd Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I stopnia w Skierniewicach - 2014 - uczniowie mgr Magdaleny Kawałek - wyróżnienie intrepretacja ruchowa utworu muzycznego z wykorzystaniem rekwizytu klasa II i III dz., PSM filia w Szalowej

 

- I Regionalny Konkurs z Zasad Muzyki dla uczniów szkół muzycznych II stopnia w Nowym Targu - 2016 r.: Piotr Michalik i Sylwester Dąbrowski (uczniowie mgr Moniki Adamczyk) - wyróżnienie w pracy zespołowej