Sekcja Instrumentów Dętych


 

mgr Leszek Łopalewski - kierownik Sekcji Instrumentów Dętych

 

 

Konkursy i festiwale

- Ogólnopolskie Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych drewnianych Szkół Muzycznych II stopnia w Bydgoszczy :  III miejsce

 

- Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku :  wyróżnienie

 

- V Polski Festiwal Fletowy w Sieradzu : I miejsce , wyróżnienie

 

- IV Polski Festiwal Fletowy w Sieradzu : (flet) - wyróżnienie

 

- Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku : (flet) - III miejsce

 

- Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku : (flet) - I miejsce 

 

- XXX Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku : (klarnet) - wyróżnienie I stopnia , 

- Krośnieński Festiwal Klarnetowy : (klarnet) - wyróżnienie w kat. I

 

- V Międzynarodowy Konkurs "Instrumenty Dęte" w Jastrzębiu Zdrój : (klarnet) - Dyplom Honorowy (uczestnik II etapu)

 

- VI Festiwal Klarnetowy w Piotrkowie Trybunalskim : (klarnet) - wyróżnienie

 

- XII Festiwal Młodych Instrumentalistów i Multiinstrumentalistów w Krakowie : (klarnet) - I wyróżnienie

 

 - V Makroregionalny Konkurs Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Klasie Instrumentów Dętych Blaszanych : (trąbka) - III miejsce

 

 - V Makroregionalny Konkurs Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Klasie Instrumentów Dętych Blaszanych : (puzon) - wyróżnienie

 

- Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy uczniów szkół muzycznych I stopnia w Chełmie : (akordeon) - III miejsce

 

- Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej w Przemyślu : wyróżnienie, III miejsce


- Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy uczniów ponad podstawowych szkół muzycznych w Chełmie : (akordeon) - wyróżnienie


- X Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej w Przemyślu : (akordeon) - wyróżnienie


- X Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej w Przemyślu : (akordeon) - II nagroda


- X Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej w Przemyślu : Zespół Kameralny (akordeon), (perkusja) - wyróżnienie


- V Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe "Sanok 2002" : (akordeon) - wyróżnienie


- XI Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej w Przemyślu : (akordeon) - wyróżnienie


- Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy uczniów ponad podstawowych szkół muzycznych w Chełmie : (akordeon) - wyróżnienie


- X Międzynarodowe Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe : (akordeon) - II nagroda


- VI Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe "Sanok 2004" : (akordeon) - II miejsce


- XIII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej w Przemyślu : (akordeon) - wyróżnienie


- Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy uczniów PSM I St. i OSM I St. w Chełmie : (akordeon) - II nagroda


- XIV Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej w Przemyślu : (akordeon) - III nagroda


- XII Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej : (akordeon) - wyróżnienie


- Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Chełmie. 17 - 20 maja 2006 : (akordeon) - II miejsce


- Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Chełmie. 17 - 20 maja 2006 : (akordeon) - wyróżnienie

 
- I Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Haliny Halskiej dla głosów sopranowych - Wrocław : (śpiew) - nagroda specjalna dla wyróżniającej się uczennicy PSM II stopnia

 

- VII Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. F. Platówny we Wrocławiu dla uczniów klas śpiewu solowego szkół muzycznych II stopnia : (śpiew) - I Nagroda


- Konkurs "XXV lat Pontyfikatu Ojca Świętego" - organizator : (śpiew) - I miejsce (nagroda: wyjazd do Rzymu)


- XVII Ogólnopolski Festiwal "Nowa Piosenka w Starym Krakowie" : (śpiew) - Grand Prix - (nagroda: wyjazd do Orleanu/Francja)


- IV Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. L. Różyckiego w Gliwicach : (śpiew) -
I wyróżnienie


- V Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. L. Różyckiego w Gliwicach : (śpiew) - nagroda specjalna


- VI Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. L. Różyckiego w Gliwicach : (śpiew) - III miejsce


- VI Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Ludomira Różyckiego : (śpiew) - III miejsce


- II Podkarpacki Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Barbary Kostrzewskiej : (śpiew) - II miejsce


- Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Felicji Krysiewicz : (śpiew) - I miejsce


- Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Felicji Krysiewicz : (śpiew) - wyróżnienie


- X Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Franciszki Platówny : (śpiew) - IV miejsce


- II Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Krystyny Jamroz : (śpiew) - Grand Prix


- II Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Krystyny Jamroz : (śpiew) - I miejsce


- II Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Krystyny Jamroz : (śpiew) - wyróżnienie


- VII Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. L. Różyckiego w Gliwicach : (śpiew) - I miejsce


- VII Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. L. Różyckiego w Gliwicach : (śpiew) - wyróżnienie

 

- Ogólnopolskie Przesłuchania Perkusyjne w Jarosławiu : (perkusja) - wyróżnienie

 

- VIII Makroregionalny Konkurs Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Klasie Instrumentów Blaszanych: (tuba) - II miejsce

 

- IX Makroregionalny Konkurs Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Klasie Instrumentów Blaszanych: (tuba) - I miejsce

 

- IX Makroregionalny Konkurs Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Klasie Instrumentów Blaszanych: (puzon) - wyróżnienie

 

- V Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych: (tuba) - III miejsce

 

- VI Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych: (tuba) - I miejsce